3 אתרי התמונות החינמיים האלה הם כל מה שתצטרכו

צמצמנו לכם את החיפוש המתיש אחת ולתמיד. אתרי תמונות חינמיים – לשלושה אתרים מובילים. לשמור במועדפים

תמונות הן חלק נכבד וחשוב בעולם התוכן – הן מחברות את הגולשים, עוזרות להן לזכור אותו, וגם, אם הן מעניינות מספיק, הן יכולות לעזור לכותרת להביא את הקליקים. בארגונים גדולים, נהוג לשלם על מנוי באחד מאתרי תמונות הסטוק המוכרות ולהוריד תמונות באיכות גבוהה לפי הצורך.

אך מה עושים כשאין תקציב תמונות, או כשלא ממש חייבים כזה? מורידים תמונה מאחד מאתרי תמונות הסטוק המעולים שקיימים היום – בחינם.

אם זה עבור כתבות לאתר, לבלוג, או עבור מודעות פרסום ובאנרים, יש שלושה אתרים שיספקו לכם את התמונות שאתם רוצים, מבלי לשלם עליהן, לשימוש חופשי – פרטי או מסחרי.

קצת על השימוש בתמונות סטוק

אנשי מקצוע טוענים לפעמים שתמונות של בנק תמונות הן לא אותנטיות ושעדיף תמונות אמיתיות. לדעתנו, זה תלוי מאוד במטרת התמונה. למשל, אם מדובר באתר חברה, עדיף שהתמונות יהיו של עובדי החברה. אך כשמדובר בתוכן מגזיני, התמונות שמוצעות היום באתרים החינמיים, לגמרי עושות את העבודה. מעבר לזה, מבחינת יחס עלות-תועלת, יש מקרים שבהם הבאת צלם ליום צילום עבור תמונות אילוסטרציה, הם בגדר הפסד, מכיוון שקשה להשיג יותר מעשר סצנות ליום צילום אחד, שיעלה כמה אלפי שקלים (כל סצינה תצולם המון פעמים, אך כל סצינה לבסוף שווה כתמונה אחת).

אז התמונות באתרים הבאים צולמו על ידי צלמים מקצועיים, בערים שונות בעולם, עם אנשים מרקעים שונים ומגוונים ולא יורדות באיכותן מאתרי התמונות שבתשלום. ולא פחות חשוב, הן לשימוש מסחרי בחינם.

במקום לנבור ברשימות אינסופיות של אתרי תמונות חינמיים, לפניכם האתרים השווים שבהחלט מספיקים לכל הצרכים של אנשי תוכן ושיווק. 3 אתרים שיספקו לכם תמונות בחינם לאתר שלכם וגם – תמונות להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים

1. Libre Stock

זה בעצם אתר שאוסף עבורכם תמונות מאתרים אחרים. שם אפשר למצוא תמונות מגוונות ולפעמים משם אני מגיעה לאתר שממנו נשאבה תמונה ומוצאת שם תמונות נוספות באותו הסגנון. בליברה סטוק יש מאגר גדול מאוד של תמונות ובדרך כלל הוא מספיק לכל משימה.

2. Unsplash

זה כנראה אתר התמונות החינמיות המועדף עלינו. הוא לא מתאים לכל מטרה כי התמונות הן מאוד מגזיניות, שיקיות, עדכניות וססגוניות. פחות מתאים לתמונות של משרד, עובדים, ואנשי עסקים, וממש מומלץ לתוכן מגזיני צעיר ועדכני. אפשר למצוא שם גם תמונות טבע מרהיבות, דבר שיכול לעזור לאתרים בתחום התיירות. מומלץ בחום, רק שימו לב שהתמונה שיורדת ענקית ממש.

3. Kaboompics

כנראה השילוב המושלם בין תמונות שיקיות בסטייל עדכני שמתאימות לאופנה, לבין תמונות שמתאימות לעסקים ולנושאים כמו קידום אישי ושיווק (אישה מול מחשב, אבל מחשב מהמם…). אפשר לומר גם פה שיש התאמה לתוכן מגזיני, אבל פה אפשר למצוא בקלות רבה יותר תמונות לתוכן טכנולוגי, או בנושא קריירה.

אהבתם? בואו לקרוא עוד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עוד מהבלוג

דברו איתנו

כמה פרטים קטנים ואנחנו כבר חוזרים אליכם:

סטודיו השייק