השכרת חנות דיגיטלית למסחר מקוון

כבר הבנת שחנות מקוונת מתאימה לך והיא צורך קיומי לעסק שלך?

עם מספרים אי אפשר להתווכח: שיעור הקניות באון ליין בעליה מתמדת והגיע כבר למעל 20% הסך הקניות בכלל. המגמה הזאת שוברת שיאים גם בארץ, עם פרוץ הקורונה ב 2020 נרשם שיא עסקאות באתרים ישראלים שתורגמו לסך רכישות של כ 22 מיליארד ₪ בחודשיים.

עסקים שהגיעו למשבר הקורונה ללא אתר ו/או חנות מכוונת מצאו את העסק שלהם גוסס.

חנות מקוונת היא כורח המציאות המתקדמת ויתרונות רבים לה:

  1. מייצרת מכירות 24/7 גם בימי סגר ומזג אויר קיצוני.
  2. ישראל היא מדינה המוגדרת מכורה לסמארטפונים המשמשים גם לקניה בחנויות מקוונות.
  3. קלות הקמה והעיצוב זול בהרבה מחנות רגילה המצריכה שיפוץ, משרדים, שטח איחסון, מיזוג וכד'
  4. פריסה ארצית ואפשרות שילוח לכל רחבי הארץ.
  5. נוחה לתפעול וניהול, ללא עלויות כח אדם.
  6. מגוון אפשרויות ומודלים לשיווק ופרסום החנות.
  7. קל לייצר תנועה אליה, לא תלוי במיקום פיזי ו/או חניה נגישה, תלוי רק במיקום החנות ברשת האינטרנט וקידומה ברשתות החברתיות.

אבל , אל תתבלבל, עם הצמיחה מגיעה התחרות.

ריבוי חנויות מקוונות, מידע אין סופי ונגיש בלחיצת כפתור, תחרות מחירים, נאמנות נמוכה למותגים ולחנויות מקוונות, קל לנדוד בין החנויות.

בקיצור – קל בהקמה ,הרבה יותר מורכב לתפעל ולשווק. חייב מקצוענות!

זו הסיבה שאנחנו כאן איתך!

איך משיגים חנות מקוונת איכותית ואפקטיבית בהוצאה כספית מינימלית?

אפשרות אחת הינה לשכור את שירותנו בלהקים חנות מותאמת אישית ומעוצבת ספציפית למוצר/שרות שלך ולתת לנו לקדם את החנות במרשתת- זו ההשקעה הכי משתלמת בעבור העסק שלך לטווח ארוך!

האפשרות השניה- אם אתה לא מעוניין לשלם בבת אחת סכום כסף משמעותי, מעוניין לבחון את הפעילות החדשה מבחינתך לאורך מספר חודשים לפני שמתחייב להוצאה כספית משמעותית או אם התזרים מזומנים שלך מופנה לרכישת סחורות ולא מאפשר לך השקעה בחנות מקוונת או שהסיכון בהשקעה נראה לך גבוה מידי-

אנחנו ניקח את הסיכון עלינו ונאפשר לך לשכור את החנות המקוונת לתקופה בלתי מוגבלת בזמן, ללא התחייבות מצידך לתקופה כלשהי, בתשלום חודשי קבוע או לפי אחוזים ממחזור המכירות – לבחירתך!

זהו שירות בלעדי שרק אנחנו מעניקים ללקוחותינו.

אנחנו לוקחים את הסיכון בהשקעה הכספית המשמעותית בהקמת החנות המקוונת ,עיצובה המותאם בלעדית למוצר/שרות שלך וזאת מהסיבה שאנו מאמינים ביכולת ובניסיון שלנו לבנות חנויות מקוונות שמבטיחות חוויית קניה מלהיבה שמוכרות בגדול! ומספקות לך פרנסה.

כמובן שנותנים לך את האופציה לרכוש את החנות המקוונת בכל שלב בסכום ההשקעה שלנו ,כפי שתופיע בהצעת המחיר הראשונית.

הקמנו ועיצבנו חנות מטריפה ,שמעניקה חווית קניה מלהיבה, הצבנו בחנות את המוצרים/שרותים שלך עכשיו צריך לדאוג שיכנסו לקוחות שמתענינים ורוצים לקנות. חנות שלא מקודמת במרשתת לא תמכור! איך עושים את זה- זו מומחיות בפני עצמה ומוגדרת "קידום אתרים/חנויות מקוונות, או קידום מסחר און ליין ברשתות החברתיות.

וזה השם השני שלנו! המומחיות שלנו!

אנו מציעים (אפילו דורשים!) בד בבד עם השכרת החנות המקוונת שרות לקידום החנות המקוונת ופרסום ברשתות החברתיות. גם כאן אנו מוכנים לקחת את הסיכון עלינו ולעבוד על בסיס תשלום חודשי קבוע או על תשלום % ממחזור מכירות לבחירתך .פרטים נוספים קרא ב"קידום אתרים /חנויות מקוונות".

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: