כך תגדילו את רשימת הדיוור שלכם אוטומטית

כך תגדילו את רשימת הדיוור שלכם אוטומטית

(מדריך זה הינו חלק חלק ב' מסדרה  – "מדוע אתם חייבים לבנות רשימת דיוור")

כעת, אחרי שהבנו שבניית רשימת דיוור הינה חיונית לעיתים עד לרמה של קיום העסק ברשת, ניגע קצת יותר בצד הטכני של כל העניין. אז הקמתם אתר, פתחתם חשבון בתכנת דיוור, גולשים מתחילים להיכנס ויש כבר פעילות. אבל איך נוכל לתרגם אותה לטובת הגדלת הרשימה שלנו?

כיום קיימים אינסוף תכנות פופ-אפ, חלקם בתשלום חלקם בחינם. ה- "פופ-אפ" הנה פונקציה שניתן להטמיע באתר שלנו שמקפיצה בד"כ חלונית עם אפשרות להרשמה / השארת מייל או פרטים אחרים ובכך לנצל את הגולשים שנמצאים בכל מקרה באתר. הכל בנוי על הרעיון שאם גולש נכנס ונשאר באתר שלך, כנראה שהוא מצא עניין בתוכן שלך והסיכויים גדולים יותר שירשם לרשימה שלך – כי ירצה להמשיך לקבל את אותם התכנים.

התוכנה שאני אוהב לעבוד איתה (ממש אוהב!) היא: פופטין. גם קלה לעבודה וגם ישראלית! (חשבון פותחים מכאן) בפופטין יש המון תבניות פופ אפ מוכנות וניתן גם לבנות מ- 0 עם אינסוף סוגי פופ אפ: קופץ על כל המסך, חלונית קטנה, פופ אפ שמודבק לתחתית המסך ועוד. לאחר שפתחנו חשבון בפופטין, ניגש לייצר את הפופ אפ ראשון שלנו.

ממשק הניהול של פופטין פשוט מאוד והכל בהנחיות פשוטות בעברית (או אנגלית ע"פ בחירה):

איך מגדילים רשימת תפוצה ושמים אותה על אוטומט

בממשק ניתן לצפות בנתונים בזמן אמת וגם עד שנה אחורה, ניתן לצפות בלידים שנכנסו, בפופ אפים שיצרתם (או בפופטינים – כך פופטין מכנים אותם). ניתן אף לערוך את פרטי העסק והדומיין שלכם ולאחרונה נכנס פיצ'ר חדש ומדליק – מענה אוטומטי לכל ליד (קיים רק בגרסה בתשלום).

הפיצ'ר החדש שווה זהב ומאפשר לנו למעשה לקפיץ פופ אפ לכל גולש שלנו. במידה והגולש נרשם – יקבל אוטומטית מייל מאיתנו. המייל יכול להכיל קופון הנחה כאות תודה על הצטרפות לרשימה (דבר שמקובל מאוד כיום) או קופון הנחה לכל מי שנטש עגלה לפני ששילם, מייל תודה למצטרפים החדשים, מייל להורדת קורס / ספר דיגיטלי ועוד.

וכל זאת באופן אוטומטי לחלוטין עם 0 התערבות מצדכם. כך רשימת הדיוור שלכם גדלה ולא רק, אתם כבר מצ'פרים את הגולשים שלכם והם ימשיכו לחכות לעוד מיילים מכם – דבר שכעת ברור לכם מדוע הוא בגדר חובה.

פתחו עוד היום חשבון בפופטין כאן (אני ממליץ על החבילה הבסיסית – שווה כל שקל ומכניסה לי מאות מנויים חדשים בכל חודש ממספר אתרים) וגם בד"כ אותו גולש מקבל קופון הנחה וממש אותו – וכך אני מרוויח לא רק את המייל של הגולש אלא גם מהעסקה שביצע.

במידה ופתחתם כבר חשבון במערכת הדיוור SMOOVE המומלצת, מאמר הבא ידבר על חיבור ואוטומציה בין 2 המערכות: SMOOVE ו- פופטין ומה היתרונות בחיבור 2 המערכות  האלו.

דוגמא לפופ אפ המופיע בתחתית המסך:


פופ אפ פופטין

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עוד מהבלוג

דברו איתנו

כמה פרטים קטנים ואנחנו כבר חוזרים אליכם:

סטודיו השייק